29.01.2019

Odbył się recital 

Patryka Mareka Pawlaka 

przy akompaniamencie 

Adriana Latosiewicza 

Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej

im. Bolesława Prusa
Taki post umieszczono na stronie Biblioteki. Dziękujemy :)

„To co minęło...” Była to wspaniała podróż do świata tanga, który tworzyli najwięksi polscy artyści okresu międzywojennego. Do dziś aktualne są ich teksty o ludzkich pragnieniach i potrzebach, teksty pełne marzeń i refleksji. Recital stał się wspaniałą okazją do tego, by wyruszyć w sentymentalną podróż w przeszłość… 
W tę sentymentalną podróż w przeszłość zabrał publiczność aktor, wokalista, wykładowca, pedagog, absolwent Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu, Akademii Muzycznej imienia Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi na wydziale Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej ze specjalizacją Muzykoterapia, a także Szkoły Aktorskiej imienia Haliny i Jana Machulskich w Warszawie - Patryk Pawlak. Artysta pracuje i występuje zarówno w Polsce, jak i za granicą. Zobaczyć i usłyszeć Go można w produkcjach dramatycznych, operowych, musicalowych, ale także filmowych i telewizyjnych. Szczęśliwy mąż i ojciec. 
Panu Patrykowi towarzyszył znakomity akompaniator - Adrian Latosiewicz. Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej w Zgierzu, oraz wydziału Jazzu w Zespole Szkół Muzycznych imienia Stanisława Moniuszki w Łodzi. Na co dzień aranżer, muzyk sesyjny, współpracujący z wieloma artystami polskiej sceny muzycznej. 
Zabrzmiały dźwięki tanga i wróciło… „To, co minęło" utrwalone aparatem Lech Baczyński. Dziękujemy za wspaniały wieczór!

Relacja w Telewizji Centrum Zgierz