Z okazji 102. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości,

zapraszamy na niezwykły koncert online

oraz do wspólnego śpiewania.

Transmisja odbędzie się na facebooku i na kanale YouTube

Domu Kultury Świt, o godzinie 15.o0

https://www.youtube.com/user/dkswit

Pobierz bezpłatny  Śpiewnik  

(w zakładkach śpiewnika, znajduje się szybki spis treści)

Projekt współfinansowany przez

Urząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy.

Partner  wydarzenia Dom Kultury Świt.

 

OBSADA:

Andrzej Frołow – absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu na wydziale Kompozycji, Dyrygentury i Teorii Muzyki. Artysta otwarty na wszystkie style muzyczne jak również na nowe muzyczne trendy.
Znakomity akompaniator, niezwykle czujący muzykę i wykonawców, czy to wokalnych, czy instrumentalnych, przez co współpraca z nim jest czystą przyjemnością.

Anna Maria Adamiak - absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi. Ukończyła Wydział Wokalno – Aktorski, specjalność – śpiew solowy. Jest także absolwentką Akademii Świętokrzyskiej, gdzie uzyskała wykształcenie w zakresie wychowania muzycznego. Odbyła podyplomowe mistrzowskie studia wokalne w Uniwersytecie Muzycznym w Warszawie oraz Międzywydziałowe Podyplomowe Studium Pieśni w Katedrze Kameralistyki.
Śpiewaczka operowa, operetkowa i musicalowa. Stale poszerzaj swój repertuar. Z łatwością porusza się w różnych stylach i gatunkach muzycznych.
Jest laureatką i finalistką wielu konkursów wokalnych, interpretacyjnych. Współpracuje z orkiestrami, zespołami, instrumentalistami.
W swoim repertuarze posiada utwory od baroku do współczesności. Jest odznaczona honorowym Złotym Liściem Retro za wykonawstwo i popularyzację muzyki dwudziestolecia międzywojennego. Jest czynnie koncertującą solistką. W ostatnich latach występowała m.in. w Hiszpanii, Norwegii, Irlandii, Ukrainie, Litwie, Węgrzech i Białorusi, Francji.

Patryk Marek Pawlak - aktor, wokalista, wykładowca, pedagog. Absolwent Kolegium Nauczycielskiego w Zgierzu, Akademii Muzycznej w Łodzi na wydziale Kompozycji, Teorii Muzyki, Rytmiki i Edukacji Artystycznej. W 2012 roku ukończył Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w Warszawie. Absolwent Pedagogiki Teatru na Uniwersytecie Warszawskim.
Zadebiutował rolą Henry’ego Higginsa w musicalu My Fair Lady w Teatrze V6 w Łodzi w 2008r. Doskonale przyjęta kreacja zaowocowała zaproszeniem go do współpracy w Teatrze Muzycznym w Łodzi, gdzie występował w takich tytułach jak: Skrzypek na dachu, Znasz-li ten kraj. Spoko to przecież Moniuszko, Kopciuszek, czy Człowiek z La Manchy.
Od 2018 roku jest solistą Teatru Muzycznego w Lublinie, w którym poza Perczykiem w Skrzypku na dachu, wciela się w główne postaci w musicalach Winylowe Story w reżyserii U. Lewartowicz i Hallo Szpicbródka w reżyserii M. Siedlera. Aktualnie przygotowuje premierę spektaklu ‚Piosenka jest dobra na wszystko’.
Można go także zobaczyć w produkcjach filmowo-telewizyjnych, takich jak Lekarze na start, czy Korona Królów.

Koncert poprowadzi Paweł Świętorecki.

Opracowanie graficzne plakatu i śpiewnika Anna Dyczka.

Warszawa, Ząbki , woj. mazowieckie

03_Ewejsciowki LOGO.png

telefon

+48 792 436 551

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now